Pomarkun monitoimihallissa keskeisenä osana on aktiivinen seuratoiminta.

Täältä näet Pomarkun monitoimihallissa toimivat seurat sekä yhteystiedot:

Eläkeliiton Boccia Team

Timo Mäkelä – 040 577 4387

JELE – Jokilaakson Erityisryhmien Liikunnan Edistämisyhdistys Ry

Marko Nieminen – marko.nieminen(at)jele.fi – 040 756 7829

Pomarkun Ev.lut. seurakunta

Anja Jalonen – anja.jalonen(at)evl.fi – 050 338 7533

Pomarkun Naisvoimistelijat

Minna Nenonen  – 040 513 4186

Pomarkun Pyry

Pomarkun Pyry (nettisivu avautuu uuteen ikkunaan)

Pomarkun Ura

Jari Jokinen – jari.jokinen(at)pomarkku.fi tai jari.jokinen(at)pp1.inet.fi – 0500 880 669

Pomarkun VPK

Jani Valli – jani.valli(at)neot.fi – 0400 879 821

Marko Anttila – marko.anttila(at)gmail.com – 040 528 3888

 

www.pomarkunvpk.fi

 

Äijäsähly

Kalevi Lehtimäki – kalevilehtimaki(at)gmail.com – 040 776 9067

Reijo Peltomaa – reijo.peltomaa(at)pomarkku.fi – 040 523 7758