Pomarkkulaisia seuroja yhteystietoineen:

Sivulla olevat linkit avautuvat uuteen ikkunaan.

Eläkeliiton Boccia Team
Timo Mäkelä p. 040 577 4387

JELE – Jokilaakson Erityisryhmien Liikunnan Edistämisyhdistys Ry
Marko Nieminen p. 040 756 7829, marko.nieminen(at)jele.fi

Pomarkun Ev.lut. seurakunta
Anja Jalonen p. 050 338 7533, anja.jalonen(at)evl.fi

Pomarkun Naisvoimistelijat
Minna Nenonen p. 040 513 4186

Pomarkun Pyry
Pomarkun Pyry

Pomarkun Ura
Jari Jokinen p. 050 088 0669, jari.jokinen(at)pomarkku.fi tai jari.jokinen(at)pp1.inet.fi

Pomarkun VPK
Jani Valli p. 040 087 9821, jani.valli(at)neot.fi
Marko Anttila p. 040 528 3888, marko.anttila(at)gmail.com
www.pomarkunvpk.fi

Äijäsähly
Kalevi Lehtimäki p. 040 776 9067, kalevilehtimaki(at)gmail.com
Reijo Peltomaa p. 040 523 7758, reijo.peltomaa(at)pomarkku.fi